top of page

HAPPY END ההבדל בין חוכמה לטיפשות תתארו לכם עולם יפה שניתן לבגוד לחגוג והאשה

HAPPY END

ההבדל בין חוכמה לטיפשות

תתארו לכם עולם יפה שניתן לבגוד לחגוג והאשה

כלום 'אוכלת' את הכל כאילו היא חייה בימי הביניים

הוא מבקש לפגוש אותי בבהילות, בטלפון הוא כבר מספר לי שהזמינו אותו משטרה צבאית חוקרת לחקירה, כמה שאלות בטלפון מי אתה מה אתה עושה מי היפנה אותך

הבנתי את המצוקה וזה לא הזמן לשאלות, כאדם מקצועי בעל ניסיון וידע רב של שנים בין השאר בייצוג הכולל בין השאר תיקי גירושין, מעמד אישי, עיזבון ופרודים הבנתי לאן דרכנו

חשוב מאד בעיני שאתה עוסק באסטרטגיה, הקשבה, אין רגש אין הזדהות זה לא שלך. חובה לתת למפגש לזרום ולהבין רקע, אין ספק רק לאחר הבנת רקע מתחילה העבודה לזה קוראים אסטרטגיה.

ניהול משברים בכלל ומשבר משפחתי בפרט דורש מקצוענות, הקשבה לגבולות המצוקה , עוד באותו יום הוא התייצב במשרדי, ביקשתי ממנו להגיע ללא הנהג וללא מדים את הסלולר להשאיר במשרד ולזה קוראים זהירות.

הסיבה למפגש איתי הזמנה לחקריה בגוף חוקר של הארגון. הרקע חשד להטרדה מינית.

במהלך שעות היה חשוב לי ללמוד את האדם היושב מולי, מי הוא תפקידים מערכת משפחתית ולאט לאט להבין את השלדים.

לאחר שעות של לימוד רקע אישי משפחתי וכללי, עברנו לשחרור פחדים, החשש לבריאות ההורים המבוגרים, ילדים חברים סביבה פקודים ומה יגיד הבוס בגדול שקידם אותו לתפקיד בכיר מאד.

לאחר מספר שעות של לימוד, שיחת ראיון הבנה וכו' הצעתי שתי הצעות או להיות העו"ד שיטפל או לחילופין ניהול המשבר המשפחתי.

הבנתי את ההתלבטות הראשונה שקפצה והיא מה ההבדל, לאיש מערכת ביטחון היה קל להסביר את זה שאני הולך לתכלל את האירוע.

שמחתי שקיבל את הצעתי השנייה. 'ניהול משבר משפחתי' דורש ממני להיכנס לתוך נעלי הלקוח, לשחרר אותו להמשיך בשגרת היום ובפועל ניהול אסטרטגיה נכונה של הכל .

נכון להגיד הכל נשמע פומפוזי, כיצד מתמודדים עם הבית האשה הילדים ההורים, מה עושים מחר בבוקר בלשכה מול הפקודים ומול הבוסים, מה עושים בחקר החקירות, התקשורת רודפת כי הסיפור סקסי בכיר במערכת הביטחון, ובכלל ברגע שיש כתב אישום, לאן הולכת האישה, האם מייד עוזבת ומתחילה תהליך גירושין או אני מצליח לרתום אותה לתהליך הלא נעים אבל אולי הנכון לאותה נקודת זמן ומי יהיו עורך דין ושאלות שעברו הם ג'יבריש ועבורי זה טריוויאלי.


שמי יריב וינצר אני ד"ר לסוציולוגיה ובעל רקע משפטי עשיר בייצוג כעו"ד פלילי משפחה מעמד אישי וכמנהל עיזבון מטעם בית המשפט.

לאחר שנים של התמקצעות והובלת משרד מצליח ומשגשג וניסיון רב ביותר, החלטתי לזקק את הכל ולעסוק רק בניהול משברים משפחתיים מורכבים אל תוך העולם האסטרטגי .

אני חשוב שאני היחיד בישראל עם רגע מקצועי כעו"ד ומגשר שכעת עוסק רק בניהול משברים משפחתיים מורכבים ולא כעו"ד .


למחרת היום קיימנו פגישה והפעם הקצין ואשתו, הוא קיבל את ההנחיה הראשונה שהם מגיעים אליי מבלי שהוא מכין את הקרקע, במהלך שעות האשה הבינה וקלטה את האירוע המורכב, בכי צרחות צעקות אבל מיסוך גדול. במהלך הימים קיימתי פגישות רבות , רק לאחר מספר פגישות התחלתי להבין ולנתח לעומק את המצב. כבר מהתחלה הבנתי כי מולי יושבת אשה נפלאה שמבינה כי כעת לנהל מלחמה עם הבעל זה פתרון נפלא להווה אבל רע לעתיד, היא הצליחה לקבל את הצעתי שתמיד יש זמן לפוצץ אבל חבל להפסיד.

הכלים, הניסיון והמקצוענות שצברתי שנים באולמות בתי המשפט וייצוג במהלך שנות עבודתי כעו"ד מעניקים לי אפשרות לנהל את המערכה בהענקת רוגע ותחושת ביטחון.

לאחר מספר ימים התחיל שלב קשה ביותר של חקירות. אני מניתי עו"ד מומחה למשפט באותו ארגון ואכן כבר בשלב זה הוא הוכיח שלא כצעקתה לא מדובר בעבירות מין חריפות, התלונות הם בהחלט מינוריות יותר המתלוננת מתלוננת בגלל אהבה נכזבת. בפועל כניסתי לאירוע בשלב כה ראשוני העניק ללקוח עדיפות.

אסכם את האירוע בהצלחה ענקית לאחר שניתחתי את התיק שמחתי שהלקוח מתחילת הדרך הבין את עומק הבעיה, מייד הגיע לפגישה, בהמשך קיבל את הצעתי שאני אנהל את המשבר המשפחתי ולא את הצד המשפטי וכל זאת נתן לי לפעול בתוכנית סדורה שכתבתי מתוך עבודה מול המערכת המשפטית והמשפחתית ואף בהמשך להכין ולפעול עם העו"ד מול הוועדות שאפשרו ללקוח להשתחרר בכבוד ולהמשיך את החיים.

אומנם בני הזוג התגרשו אבל מעצם זה שרק אני הלכתי אתם לרבנות ותוך שני מפגשים הם קיבלו תוקף להסכם הגירושין וגט ובנוסף לא חוו חוויות של כל הגורמים המשפטיים, אובדן פנסיה ותנאים סוציאליים, הסדרי ראיה וכו גרמו לי אושר ענק ותובנה שצריך להיפרד זה בסדר אבל רק החוכמה לעשות זאת בשכל ולנטרל רגשות
7 צפיות
bottom of page